Foto Galeri WebTV

10 Mayıs 2019 Cuma  10:50
Ak Parti İlçe Yönetimi Belli Oldu
AK Parti Korkuteli ilçe teşkilatının yeni yönetimi ilçe Başkanı Kemal Sancaktar tarafından açıklandı. İlçe Başkanı Sancaktar, Oluşturduğumuz yeni yönetim ile ortaya çıkaracağımız enerjiyi ilçemize ya
 



Paylaş
QR Kodu
 

ADEM DURMAZ

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Genel merkez tarafından ataması yapılan Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, yeni yönetim kuruluda oluşturuldu. AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, tarafından genel merkez ve il başkanlığına sunulan ve onaylanan listede yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, Mahmut Bilgiç, Ecz. Celal Koç, Zübeyir Şeker, Ahmet Erdoğdu, Ömer Ali Aygün, Ekrem Tatlı, Cihat Tutulmaz, Sezai Günal, Mustafa Develi, Dursun demir, Bahattin Arıtürk, Osman Nuri Kök, Muammer Taş, Hüseyin Torun, İbrahim Yavaş, Tuncay Okutan, Nur Şahin, Sedef Kaymakçı, Esra Betül Tekin.

Yönetim kurulu yedek üyeler; Halit Yıldırım, Mehmet Barut, Ramazan Bayar, Hayri Sardoğan, Süleyman Şahin, Ali Şeker, Şerafettin Önce, Salih Karaca, Kemal Yılmaz, Ayşe Büyükgül.

Konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyen Başkan Kemal Sancaktar,  “İl Başkanlığımız ve genel merkezimiz tarafından yapılan istişare ve değerlendirmeler neticesinde AK Parti Korkuteli ilçe yönetim kurulu üyeleri belirlenmiştir. Yeni yönetimin Korkuteli’mize, Antalya’ya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Kısa bir süre önce AK Parti Genel Merkezimiz tarafından Korkuteli ilçe başkanı olarak görevlendirildik. Parti içindeki görev değişikliklerinin bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden sancaktar,  “Öncelikle Yönetim Kurulunda görev almak için müracaat eden ama görev alamayan arkadaşlarımızın hepsine çok teşekkür ediyorum. Hepsi bu parti için kıymetlidirler. Ama maalesef ki yönetim kurulunun 20 asıl 10 yedek üyesi olması gibi bir durum var. Bundan dolayıdır ki dışarıda kalan arkadaşlarımız kırılmasınlar, darılmasınlar, hepsi bizim üyemizdir. Partimizin kuruluşundan bu zamana kadar yönetim kurullarımızda hizmet vermiş tüm fedakar dava arkadaşlarımıza gayretlerinden ve vermiş oldukları emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. İlkeli ve ahlaklı siyasetin merkezi olan partimizin içerisinde görev değişiklikleri ancak bir bayrak yarışından ibarettir. Bugün itibariyle genel merkezimiz tarafından onaylanan yeni yönetim kurulumuz belirlendi. Oluşturduğumuz yeni yönetim ile ortaya çıkaracağımız enerjiyi ilçemize yansıtacak ve inşallah emanet aldığımız AK Parti bayrağını daha da yükseğe taşıma çabası içerisinde olacağız. Büyük bir özveri ile çalışacaklarına inandığım yeni yönetim kurulumuzun ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim”

 
 

 

 

 

Ömer Başkan'dan Esnafa Büyük Müjde
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek son günlerde sıkıntılı günler geçir...
31.03.2020 (0)
Mecliste Yeterli Çoğunluk Sağlanamadı Bu Güne Erte
Korkuteli Belediyesi’nin dün yapılması planlanan Mart ayı Olağanüstü Meclis Topl...
31.03.2020 (0)
Jandarma’dan “Huzur Güven” Uygulaması
Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim komutanlığı ekipleri, ilç...
20.03.2020 (0)
Korkuteli Belediyesi CORONA Virüsüne Karşı Önlemle
Tüm dünyada etkisini gösteren ve geçtiğimiz haftadan itibaren ülkemizde de görül...
20.03.2020 (0)
‘Koronavirüs’ Tedbirleri Kapsamında Su Kesilmeyece
Antalya Büyükşehir Belediyesi Koranavirus (Covid_19) kapsamında , koronavirüs sa...
20.03.2020 (0)
Cuma Günü Ve Kandil Gecesi Camiler Kapalı Tutulaca
Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yeni tip Corona Virüs (Kovid-19) önlemleri kapsamı...
20.03.2020 (0)
Sancaktar, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, yayınladığı bir mesajla bütün s...
16.03.2020 (0)
Sancaktar’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
Geçtiğimiz günlerde 7’inci olağan kongrede başkan seçilen Ak Parti İlçe Başkanı ...
13.03.2020 (0)
Ak Gençlik, Kütüphaneye Kitap Yardımında Bulundu
Ak Parti Korkuteli İlçe Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi ve Yönetim Kurulu üye...
12.03.2020 (0)
MHP, Mahalle Temsilcileri İle Toplantı Yaptı
Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe teşkilatı, aylık olağan mahalle temsil...
12.03.2020 (0)