Telefon
WhatsApp
VARANK, “KORKUTELİ MERMER İHTİSAS OSB, KORKUTELİ ’NE VE ANTALYA’YA HAYIRLI OLSUN”
 
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Korkuteli’ne kurulması planlana karma OSB yerini görmek için Korkuteli’ne geldi.
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetimi tarafından karşılanan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Korkuteli Mermer İhtisas OSB için Çevre Ve Şehircilik Bakanlığından arazi onayının alınmasının ardından Korkuteli’ne gelerek bölgede incelemelerde bulundu. Bakan Varank, Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve beraberindeki heyet ile birlikte Korkuteli OSB hakkında açıklamalarda bulundu.
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Bugün Korkuteli’ni ziyaret ediyoruz. Dün itibariyle Korkuteli’nin uzun yıllardır beklediği Mermer organize sanayi bölgesinin hazine arazisi tahsisi işlemi tamamladı. İnşallah bundan sonra hızlı bir şekilde Organize sanayi bölgemiz hızlı bir şeklide devam edecek. Ve burada Mermer sanayinde faaliyet gösteren firmalarımız Korkuteli’nde katma değerli üretimine ilçemizin ekonomisine katkı sağlayacaklar. Tabi Korkuteli’nin bizden karma OSB talebi var. Onula ilgili arkadaşlarımız gerekli desteği vermek üzere çalışmalarını başlattılar. Bugün burada Ak Parti Korkuteli ilçe başkanımız ve arkadaşları var. Ticaret sanayi odasından arkadaşlarımız var. Hem gelelim Mermer ihtisas organize sanayi bölgesinin yerini görelim dedik. Hem de bundan sonra yapacağımız işlerle ilgili arkadaşlarla istişare ettik. Ben Korkuteli ’ne ve Antalya’ya hayırlı olsun diyorum. Başka Korkuteli’nin ilçe başkanı Kemal Sancaktar olmak üzere hemşerilerimizle bizi güzel bir şekilde ağırladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!