Telefon
WhatsApp
SAADET PARTİSİ’NDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, İl başkan yardımcısı Ahmet Pişirici Korkuteli İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar ve ilçe teşkilatı dün sabah saatlerinde ilçemize gelerek oda başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.

Dün sabah saatlerinde ilçemize gelen saadet partisi il başkanı Ramazan Düzen il başkan yardımcısı Ahmet Pişirici, Korkuteli Belediye meclis üyesi ve ilçe başkanı Yusuf Sarıcalar ve yönetim kurulu üyeleri yeni seçilen oda başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dediler. İlk olarak Korkuteli elektrikçiler odası başkanı Ünal Ersan’ı makamında ziyaret eden heyet Ünal Ersan’a hayırlı olsun temennisinde bulundular. Başkan Ersan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek İl Başkanı Düzen ve diğer ziyaretçilere teşekkür etti

İkinci olarak geçtiğimiz haftalarda Korkuteli esnaf ve sanatkarlar odasına seçilen Mesut Kurtoğlu ve ekibini ziyaret eden Saadet Partisi heyetini cenazesi olmasından dolayı makamda bulunmayan Başkan Kurtoğlu’nun yerine Başkan vekili Mutlu Kardıçlı karşıladı. Bir süre esnaflar üzerine sohbet eden heyet yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulunarak ayrıldılar. Başkan vekili Mutlu Kardıçlı ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek esnafın sorunları ile yakından ilgilenen Saadet Partisi İl Başkanı Ramazan Düzen’e teşekkür etti.

Son olarak Korkuteli esnaf ve sanatkarlar kooperatifi başkanı Hasan Can Caran’ı makamında ziyaret ettiler. Saadet Partisi il başkanı Ramazan Düzen ve saadet partisi heyeti Başkan Caran’a hayırlı olsun temennisinin ardından uzun süre Korkuteli üzerine istişarede bulundular. Ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını söyleyen Başkan Caran “İl Başkanımız Ramazan Düzen beye ilçe başkanımız Yusuf Sarıcalar beye ve tüm heyete teşekkür ederiz. Korkuteli ve esnaflarımız üzerine güzel bir sohbet ve istişarelerde bulunduk” dedi. İl Başkanı Düzen ise şunları söyledi “Bugün Korkuteli’nde yeni seçilen oda başkanlarını ve kooperatif başkanımız Hazan Can Caran’ı ziyaret ettik. Çok verimli güzel ziyaretler oldu. Hasan başkan gerçekten çok genç ve heyecanı gözlerinden okunan bir başkan. İnşallah Korkuteli için hayırlı hizmetlerde büyük katkısı olacak kendisine teşekkür ederiz bu güzel ağırlama için” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!