Telefon
WhatsApp
SAADET PARTİSİ KADIN KOLLARI, “NECMETTİN ERBAKAN UMUT ORMANI” KAMPANYASI BAŞLATTI
 
Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar, eşarp ve açık hava görseli olabilir
Saadet partisi Kadın Kolları üyeleri, Korkuteli ve Antalya genelinde kurmak istedikleri “Necmettin Erbakan Umut Ormanı” için vatandaşları fidan bağışlamaya davet ettiler.
Bir 2 kişi, yürüyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Korkuteli çarşı merkezi Osmanlı çeşmesi yanında bir araya gelen Saadet partisi Kadın Kolları üyeleri, stant ve fikir duvarı açarak basın açıklaması okudu.
Saadet Partisi Antalya İl Kadın Kolları gençlik kolları başkanı Şehnaz Tavşanlı, burada yaptığı basın açıklamasında, “Doğadaki tahribat, açılan yara gittikçe derinleşti. Ancak biz bu yarayı birlikte sarabileceğimize, doğayı hep birlikte yeniden onarabileceğimize inanıyoruz. Yanan ormanlarımızı, mahvedilen doğayı hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyoruz. Bu farkındalıkla, Saadet Partisi Kadın Kolları olarak, kurmak istediğimiz, Necmettin Erbakan-Umut Ormanı ile doğamızda ve sosyal hayatımızda kaybettiğimiz değerleri el birliği ile yeniden kazanacağımıza ve böylelikle yarınlara daha güzel bir ülke bırakacağımıza inanıyoruz.” dedi.
Bir 1 kişi, ayakta, yürüyor ve sokak görseli olabilir
Tavşanlı, “Aziz milletimiz; Kıymetli vatandaşlarımız; Ülke olarak son yıllarda ve özellikle geçtiğimiz yaz aylarında, ciddi boyutta orman yangınları yaşadık. Günlerce süren yangınlar karşısında adeta ciğerlerimiz yandı. Bununla birlikte, yine ülkemiz, yıllardır, bir grup şirketin çıkarları için, beton uğruna; büyük bir yeşil alan kaybına uğradı. Doğa üzerinde meydana gelen tahribat, açılan yara gittikçe derinleşti. Ancak biz bu yarayı, birlikte sarabileceğimize, doğayı hep birlikte yeniden onarabileceğimize inanıyoruz.
Yanan ormanlarımızı, mahvedilen doğayı; hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyoruz. Bu farkındalıkla, Saadet Partisi Kadın Kolları olarak, kurmak istediğimiz, Necmettin Erbakan -Umut Ormanı ile doğamızda ve sosyal hayatımızda kaybettiğimiz değerleri el birliği ile yeniden kazanacağımıza ve böylelikle yarınlara daha güzel bir ülke bırakacağımıza inanıyoruz.
Üzerinde yaşadığımız bu dünya, Allah’ın bize emanetidir. İnancımız ve medeniyetimiz bize, “emanete sahip çıkma sorumluluğunu” yüklemiştir. “Kıyametin kopacağını bilseniz dahi, elinizdeki fidanı dikiniz” diyen peygamberimizin izinde, hem emanete sahip çıkarak doğayı ve çevreyi korumak, hem de bizden sonraki nesillere bırakacağımız daha Yaşanabilir Türkiye için canla başla çalışıyoruz.
Betona kurban edilen doğayı; hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyor, Yeşil Türkiye için çalışıyoruz, Kadınların, toplumun her alanında çalışan, düşünen, öğreten, iyileştiren, güzelleştiren olduğunu biliyor; her kadının huzur içerisinde yaşadığı günleri umut ediyor, Güvenli Türkiye için çalışıyoruz.
Her işçinin hakkını tam ve zamanında aldığı bir ülke umut ediyor, Kazanan Türkiye için çalışıyoruz.
Gençlerimizin “yarın ne olacak?” endişesini taşımadığı, geleceğe güvenle baktığı günleri umut ediyor,
Büyüyen Türkiye için çalışıyoruz.
Bir 2 kişi, yürüyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Çiftçimizin sevgi ve emek ile ekip biçtiği, hakkını aldığı bir ülke umut ediyor, Üreten Türkiye için çalışıyoruz. Çocuklarımızın eğitim ve sağlık hizmetlerine eşit şartlarda ulaştığı dünya ile rekabet eden Güçlü Türkiye için çalışıyoruz.
Engellilerimize onurlu yaşam şartlarının sağlandığı, Kerim Türkiye için çalışıyoruz.
Yaşlılarımızın korunup kollandığı, muhtaç olmadan yaşadığı, Şefkatli Türkiye için çalışıyoruz.
Ülkemizde kaybolan adaleti; birlikte, yeniden tesis edeceğimizi umut ediyor, Adil Türkiye için çalışıyoruz.
Herkesin doyduğu, yüzlerin güldüğü bir ülke umut ediyor, Mutlu Türkiye için çalışıyoruz.
Bu sebeple, kaybettiğimiz değerleri ve güzellikleri tekrar kazanma umudumuzu; ülkemiz genelinde başlattığımız “fidan bağışı kampanyasıyla” kuracağımız, “Necmettin Erbakan -Umut Ormanın” da
Yeniden yeşertebileceğimizi ifade ediyoruz. Unutmayalım ki, dikeceğimiz her bir fidan, elimizdeki umuttur. Adalet için, huzur için, gelecek için, ülkemiz için, “Umut Elimizde Yeşerecek!” diyoruz. Ve bütün vatandaşlarımızı “Necmettin Erbakan - Umut Ormanı”na birer fidan bağışlamaya davet ediyoruz.
Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve ayakkabı görseli olabilir
Yaşanabilir Bir Türkiye İçin Elele, Hep Birlikte..
“Prof. Dr. Necmettin Erbakan Umut Ormanı” kampanyası, 30 Kasım’a kadar devam edecek.
Korkuteli’nde gerçekleşen etkinliğe, Saadet Partisi Antalya kadın kolları başkanı Zübeyde Gürler,
İl Kadın kolları halkla ilişkiler başkanı Şule Büber, Basın açıklamasını yapan il kadın kolları gençlik kolları başkanı Şehnaz Tavşanlı, Korkuteli ilçe kadın kolları başkanı Yadigar Uysal Yavuz, Teşkilatlanma başkanı Hafize Pakkan, tanıtma başkanı Rabia Gülcü, ilçe kadın kolları ve gençlik kolları başkanı Emine İşcan katıldılar.
Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!