Telefon
WhatsApp
SAADET PARTİLİ HANIMLAR LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN YANINDA
Saadet Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Tüm Geliri Lösemili Çocuklara Bağışlanmak Üzere Bir Kahvaltı Programı Düzenledi.
Saadet Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı Kadın Kolları tarafından lösemili çocuklar haftası münasebeti ile bir program düzenlendi. Tüm geliri lösemili çocuklar adına lösev’e bağışlanmak üzere organize edilen kahvaltı programına 85 kişi katılım gösterdi. Yoğun katılım olan kahvaltı programının akabinde Korkutelili esnaf kardeşlerimizin hazırladığı hediyelerle bir çekiliş yapıldı. Tüm Geliri lösev’e bağışlanacak olan çekilişte çok güzel hediyelere yer verildi.
Bir 8 kişi, yiyecek ve iç mekan görseli olabilir
“HAYRA VESİLE OLAN HAYRI YAPMIŞ GİBİDİR”
Program açılış konuşmasını; Saadet Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Emine İşcan yaptı. İşcan; “Selamun Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu. Rabbi Yessir Velâ Tuassir Rabbi Temmim Bi'l-Hayr. Rabbim günümüzü, anımızı, hayrımızı bereketli kılsın inşaAllah. Bugün burada Saadet Partisi Korkuteli Kadın Kollarının hazırlamış olduğu lösemili çocuklarımıza destek kahvaltımızda bir araya gelmiş bulunmaktayız. Resulullah efendimizin buyurduğu üzere “Hayra vesile olan hayrı yapmış gibidir” hadisi şerifini düstur edinen kadın kollarımızın bu daveti üzerine siz teşrif eden hanımefendi kardeşlerimiz hoş geldiniz. Şeref verdiniz. Sözü çok fazla uzatmayacağım programın akışını size takdim edeyim. Daha sonra sözü sahibine teslim edeyim ve kahvaltımıza devam edelim inşallah. Programımızın sonunda esnaf hanım kardeşlerimizin bizlere emanet ettiği hediyeleri bir çekiliş düzenleyerek, buradaki gelen gelirin yine lösemili çocuklarımıza takdim ederek tekrardan bir hayır basamağı oluşturmayı düşünüyoruz. Afiyet olsun.” Dedi.
SİZİ BURADA GÖRDÜĞÜM İÇİN ÇOK MUTLUYUM
Saadet Partisi Korkuteli İlçe Kadın Kolları Başkanı Yadigar Uysal Yavuz; “Hepinize teşekkür ediyorum ayağınıza sağlık. Sizi burada gördüğüm için o kadar çok mutluyum ki. Lösemili çocuklar haftası programı için ne yapabiliriz diye istişare ettiğimizde önce dedik ki Korkuteli’nde lösemili kardeşimiz çocuğumuz var mı diye araştırdık ve öğrendik ki Korkuteli’nde bir tane lösemili çocuğumuz varmış ve bununda tüm ihtiyaçları karşılanıyormuş. O zaman biz lösemili çocuklara nasıl yardımcı olabiliriz diye sorduk kendimize ve dedik ki bu konuda en iyi çalışan lösev isminde bir STK kuruluş var. Bizde bu kuruluşa destek olarak lösemili çocuklara yardımda bulunmak istedik. “diyerek.
Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, yiyecek ve eşarp görseli olabilir
BİZ SAADET PARTİSİ OLARAK HER ZAMAN HAKKIN YANINDA OLMAYA ÇALIŞTIK VE OLMAYA DA ÇALIŞACAĞIZ
Yavuz; “Bu yüzden bu kahvaltıyı düzenledik. Hem hep beraber olalım çünkü uzun süredir koronadan kaynaklı birbirimizle beraber olmayı unuttuk o coşkuları unuttuk. Bu beraberliğe de aslında hepimizin ihtiyacı var. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Ayağınıza sağlık ve hepiniz benim için ayrı ayrı değerlisiniz. Ve ben ekibimle birlikte çok mutluyum. Diğer beni mutlu eden bir konu da biz kimin kapısına gittiysek kime başvurduysak hiç kimse bizi geri çevirmedi. Biz saadet partisi olarak belki şuan mecliste değiliz ama şahıs olarak ve davamız olarak öyle bir yerdeyiz ki hiç kimse bizim yaptığımız programda veya isteğimizde kötü biz yüz gönülden gelmeyen bir ifade veya davetiyeyi almama isteği gibi bir durumla karşılaşmadık. Biz saadet partisi olarak her zaman hakkın yanında olmaya çalıştık ve olmaya da çalışacağız. Tekrar teşekkür ediyorum. Kahvaltılarınız afiyet şifa olsun.” Dedi.
Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve açık hava görseli olabilir
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!