Telefon
WhatsApp
MHP ÜYELİK ÇALIŞMALARINDA HIZ VERDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin “Adım adım 2023, İl İl Anadolu” temasıyla başlattığı programda açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Korkuteli İlçe teşkilatı, üyelik kayıtlarını ilçe köy garajında devam etti.

İlçe başkanı Av. Medine Yapılmışev, üye kayıt çalışmaları, Köy garajında hemşerilerimizin göstermiş oldukları teveccüh ile hız kesmeden devam ediyor. Bugün ilçe esnaflarımız üye kayıtlarını yaptırdılar. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin “Adım adım 2023, İl İl Anadolu” temasıyla başlattığı programda dahilinde üye kayıt çalışmalarımız sürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Başbuğumuz Alparslan Türkeş ‘in Türk milletinin sinesinden çıkarıp Türk demokrasisine armağan ettiği kutlu bir ocaktır. Ülkemizin demokrasi yolculuğunda 52 yıllık sarsılmaz kale, Türkiye Cumhuriyet Devletinin Koruyucusu, Türk Milletinin hizmetkarıdır. Türk siyasi yaşamında üzerine düşen sorumluluğu her zaman yerine getirmiş olan hareketimiz, ülkemizde demokrasi anlayışının sağlamlaşması ve pekişmesi için her zaman göreve talip olmuş, sorumluluk almaktan kaçınmamıştır. Hiçbir zaman gevşeklik ve ihmalkarlık göstermemiştir. Bundan sonra da partimiz gücüne güç katarak gece gündüz demeden çalışmaya devam edecektir. Ülkesi, milleti ve şehri için çalışmaya gönül vermiş, ülkücü hareketin gücüne güç katacak tüm hemşehrilerimizi bizimle olmaya davet ediyorum. Özellikle kadınlarımızı ve gençlerimizi aramızdan görmekten büyük bir onur ve şeref duyacağız. Bu vesile ile kalbi vatan aşkıyla dolu, ülkesine ve milletine hizmet etme sevdalısı tüm gönüldaşlarımızı partimize üye olmaya davet ediyorum. Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri ilçemizin muhtelif bölgelerinde üye çalışmamızı vatandaşlarımızın ayağına getirerek yapacağız” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!