Telefon
WhatsApp
MHP ÜYELİK ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Korkuteli İlçe teşkilatı, Belediye yanında üye kayıt standını açtı. Üyelik çalışmasına MHP İlçe başkanı Av. Medine Yapılmışev’de katılarak yeni üyelerin üyeliklerini doldurdu ev rozetlerini taktı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin “Adım adım 2023, İl İl Anadolu” temasıyla başlattığı programda açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Korkuteli İlçe başkanı Av. Medine Yapılmışev, “üye kayıt çalışmaları, hızlı bir şekilde devam ediyor. İlçemizde her hafta olduğu gibi bugün de gerçekleştirdiğimiz üye stant çalışmamızda, genç - yaşlı; esnaf - çiftçi; kadın - erkek; pek çok vatandaşımızı partimize üye yaparak Korkuteli’nde Üç Hilal sevdalılarını her geçen gün artarak tescillemiş olduk.

Stant nöbetçi ilçe yöneticilerimiz; Mehmet Çelik Eyüp Akçayır, Arif Küçükakşit ve Çağlar Aydın ile birlikte gerçekleşen bugünkü üye kaydı çalışmamızda; standımızı ziyaret ederek, çalışmamıza destek veren Belediye Başkanımız Ömer İşlek beye, ilçe yöneticilerimize, Belediye Meclis üyelerimize, teşkilatımızın çalışkan ve fedakar kadınlarımıza, tüm dava arkadaşlarıma ve dahi partimize yoğun teveccüh göstererek üyelik kaydı gerçekleşen çok değerli ilçe halkımıza gönülden teşekkür ediyorum. 2021 yılı MHP Korkuteli İlçe Teşkilatı adına gerçekten verimli geçti. Rabbim daim eylesin inşallah” açıklamasını yaptı.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!