Telefon
WhatsApp
AK PARTİ, MAHALLE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Korkuteli ilçe teşkilatı, 58 mahalle teşkilatlarını ziyaret etti. Ak Parti ilçe başkanı Kemal Sancaktar, “yapılan ziyaretlerin ana amacının seçim güvenliğini sağlamak ve sandık görevlilerinin motivasyonunu sağlamak olduğunu vurguladı.

Ak Parti ilçe başkanlığı yönetimi ile birlikte mahalle teşkilatlarını ziyaret etti. 58 mahalle teşkilatlarını yönetimi ile birlikte ziyaret eden Ak Parti ilçe başkanı Kemal Sancaktar, “yapılan ziyaretlerin ana amacının seçim güvenliğini sağlamak ve sandık görevlilerinin motivasyonunu sağlamak olduğunu vurguladı.

Sancaktar, “Bu kardeşlerimiz hiçbir karşılık beklemeden, tamamen gönüllülük esasıyla partimizin çalışmalarına yıllarca katkı sağlayan insanlar. Biz de parti olarak bu arkadaşlarımıza karşı vefalı davranmak, onların dertlerini, sorunlarını dinlemek ve önümüzdeki seçime hazırlamak için böyle bir çalışmayı başlattık. Çünkü seçim sandıkta kazanılır. Sandık milletin emanetidir. Bu anlayışla, çok şükür bugüne kadar, Korkuteli’ndeki 58 mahalle sandık görevlilerimizi ziyaret ettik. Özetle ekibimizle, yol arkadaşlarımızla tanıştık, güçlendirdik güncelledik. “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Çalmadık kapı bırakmayalım” talimatı üzerine pandemi şartlarının iyileşmesi ve aşılanma oranının da artmasıyla da ilçemizde teşkilat olarak çalışmalarımıza hız verdik. Ziyaret ettiğimiz hanelerde vatandaşlarımızdan çok güzel geri dönüşler aldık. Çalışmalarımız neticesinde, vefa-hatır-gönül alma-teşekkür ve en doğru kişiyi tespit çalışmasını çok şükür tamamlamış bulunmaktayız” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!