Telefon
WhatsApp
AK KADINLAR, KADIN GİRİŞİMCİLERİNİ ZİYARET ETTİ
Ak Parti Korkuteli Kadın Kolları başkanı Havva Nur Çivitçi ve yönetimi, 19 Kasım Dünya Kadın Girişimciler Günü dolayısıyla ilçedeki kadın girişimcileri ziyaret etti.
Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Ak Parti Kadın Kolları ilçe teşkilatı, 19 Kasım Dünya Kadın Girişimciler günü kapsamında İlçeye katma değer sağlayan kıymetli hanım girişimcileri iş yerlerinde ziyaret ettiler.
Bir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Ziyarette konuşan Ak Parti Korkuteli Kadın Kolları başkanı Havva Nur Çivitçi, “Üretime katılmak, katkı sağlamak isteyen kadınlara her zaman destek olmaya hazır olduklarını ifade ederek, kadının iş gücüne katılımı, ekonomik ve sosyal yaşamın sürdürülebilirliği açısından bir gerekliliktir. Cesaretiyle, azmiyle her alanda kendine yer bulan kadınlarımız hem aile hayatımızda hem de iş hayatımızda en önemli yere sahiptirler. Disiplin ve sorumluluk odaklı çalışmaları, kadınlarımızı bir adım daha öteye götürerek iş hayatında kendilerini kanıtlamış ve birçok başarıya imza atmışlardır. Her alanda kendilerini geliştiren ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan başta Korkutelili Kadın Girişimcilerimiz olmak üzere tüm kadın girişimcilerimizin Dünya Kadın Girişimcilik Günü'nü kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Bu vesileyle tüm girişimci kadınlarımızı tebrik ediyor, Kadın Girişimciler Günü'nü kutluyorum” dedi.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!