Telefon
WhatsApp
AGC ÜYELERİNE ÖZEL EĞİTİM PROTOKOLÜ

 

Sibel Gezen Eğitim Kurumları ile Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) arasında imzalanan özel eğitim protokol kapsamında, AGC üyesi gazeteciler ve birinci derece yakınlarına; 6. Sınıftan itibaren örgün eğitim sürecindeki öğrenciler ve mezun öğrenci grupları için oluşturulan “Okula Destek Programları” ile her yaş grubu için oluşturulan İNGİLİZCE – YKS (9-10-11-12-Mezun) – LGS (6-7-8)– Özel Dersler‘in tamamında geçerli olmak üzere net % 60 (yüzde altmış) indirim uygulanacak.

Sibel Gezen Eğitim Kurumları kurucusu Sibel Gezen; Antalya Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve birinci derece yakınlarını için yüzde 60 indirim uygulamayı taahhüt ettikleri protokolü AGC idare merkezinde imzaladı. Sibel Gezen ve AGC Başkanı İdris Taş’ın imza altına aldıkları protokol kapsamında dershanelerindeki tüm kurslardan gazetecilerin ve ailelerinin liste fiyatı üzerinden yüzde altmış oranında indirimli olarak faydalanacağını ifade eden Gezen, “Kentin önemli dinamiklerinden Antalya Gazeteciler Cemiyeti ile iş birliği yapmaktan onur duyuyoruz. Basının ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve her zaman destek olmaya hazırız” dedi.

AGC Başkanı Taş, eğitim alanında üyeleri için kıymetli bir protokole daha imza attıklarının memnuniyetini dile getirirken, “Özellikle evlatlarımız için eğitim hayatları boyunca önlerinde aşmaları gereken birer engel gibi duran sınavlar konusunda dershanelerin önemi yadsınamaz. Eğitim harcamaları da bütçelerimizde önemli bir yer teşkil ediyor. Bu yönüyle protokolümüz, üyelerimizin eğitim konusundaki ihtiyaçlarına daha rahat erişebilmelerini sağlayacaktır. Sibel Gezen Eğitim Kurumları sahibi Sibel Gezen hanımefendiye teşekkür ediyor, tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!