Foto Galeri WebTV

22 Şubat 2020 Cumartesi  12:15
Ak Parti’de Kongre Heyecanı
“Türkiye için inandığın yolda yürü” sloganıyla 7’inci Olağan Kongre sürecini başlatan AK Parti’de, Korkuteli İlçe Kongresi yarın Recep Gürbüz Kapalı spor salonunda son başbakan Binali Yıldırım’da katı
 Paylaş
QR Kodu
 

Ak Parti Korkuteli ilçesi 7’inci Olağan Kongre yarın Recep Gürbüz Kapalı spor salonunda gerçekleşecek. Kongreye tek aday girecek olan AK Parti’de mevcut başkan Kemal Sancaktar, dün ilçe binasında yönetim kurulu üyelerinin de katılıyla bir basın açıklaması düzenledi.

AK Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, kongre ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Daima birlik ve beraberlik içerisinde demokrasi şöleni havasında gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde 7. Olağan Kongre sürecimiz ‘Türkiye için inandığın yolda yürü’ diyerek Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatıldı.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, 2023 hedeflerimize, daha dinamik ve daha güçlü ilerlemek için delege seçimleri ile başlayan sürecimiz; büyük kongre seçimimiz ile hayırlısı ile neticelenecektir. AK Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı olarak, delege seçimlerimizi bir süre önce sorunsuz bir şekilde tamamladık. 7. Olağan Kongremize ilçemize bir çok hizmetleri olan gönül adamı, vefa adamı son başbakanımız Binali Yıldırım’da katılımıyla gerçekleştireceğiz. Öncelikle kongremizin ülkemiz, milletimiz, partimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Kongremizin birlik ve beraberlik içerisinde, şölen havasında geçeceğine inanıyorum. Bu davaya gönül veren insanlar olarak, ekip arkadaşlarımızla birlikte ilçemize yönelik çalışmalarımıza kaldığımız yerden hız kesmeden devam edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kuruluşumuzdan bugüne, inandığımız değerleri korumak için çıktığımız kutlu yürüyüşte, milletimizin gösterdiği istikameti kendimize yol bildik. Türkiye için inandığın yolda yürü diyoruz. Çünkü biz 17 yıldan beri inandığımız yolda yürüyoruz.

Bizi vazgeçirmeye çalıştılar, engellerle, krizlerle, yaptırımlarla, sınamalarla engellemeye kalkıştılar ama bunların hiç birisi bizi inandığımız yoldan geri çevirmedi, bundan sonrada geri çevirmeyecek. Biz bir yandan mücadelemizi ederken bir yandan da bu milletin ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri yaptık, sağlıkta, ulaşımda, eğitimde, alt yapıda ve her alanda her şeyi yerine getirdik getirmeye de devam ediyoruz. 2023’e daha iyi hazırlanacağız, doğru bildiğimiz inandığımız yolda yolumuza devam edeceğiz. Bulunduğumuz mevki ve makamlar bu milletin bize verdiği sorumluluklardır. Buralar üstünlük yerleri, millete üstünlük sağlama yerleri değildir. Buralar millete karşı sorumlulukları yerine getirmek için millet tarafından bize emanet olarak verilmiş yerlerdir. Siyasetimizin merkezinden insan, sevdamızdan Türkiye eksik olmadı. Bu uğurda milletimizle omuz omuza yeni mücadelelere atılmaya ilk günkü aşkla bir kez daha hazırız. Türkiye için içeride ve dışarıda verdiğimiz mücadeleleri sürdürerek, inandığımız yolda yürüyeceğiz.

AK Parti ile her alanda kalkınan ve gelişen Korkuteli’mizin hizmet yağmurundan hakkını almaya devam edecektir. Bir taraftan hükümetimiz, bir taraftan da İlçe Belediyemiz ile birlik ve beraberlik içinde için planlanan projelerimiz, yatırımlarımız ile ilçemiz her yönden ilerlemesini ve büyümesini sürdürecektir. Tüm derdimiz Korkuteli’ne en güzel şekilde hizmet etmektir. Bu çerçevede Belediye Başkanımız, Meclis Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve tüm teşkilâtımızla tam bir uyum ve koordinasyon içinde çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik gücümüzle Korkuteli AK Parti İlçe Teşkilatı olarak Türkiye için, Korkuteli’miz için kenetlenerek inandığımız yolda yürümeye, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bayram havasında gerçekleştireceğimiz kongremize geniş ve yoğun bir katılım beklemekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, değerli delegelerimizi, tüm gönül dostlarımızı ve kıymetli ilçe halkımızı yarın saat 14.00’te Recep Gürbüz Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştireceğimiz kongremize davet ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Adem Durmaz

 
 

 

 

 

Ömer Başkan'dan Esnafa Büyük Müjde
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek son günlerde sıkıntılı günler geçir...
31.03.2020 (0)
Mecliste Yeterli Çoğunluk Sağlanamadı Bu Güne Erte
Korkuteli Belediyesi’nin dün yapılması planlanan Mart ayı Olağanüstü Meclis Topl...
31.03.2020 (0)
Jandarma’dan “Huzur Güven” Uygulaması
Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim komutanlığı ekipleri, ilç...
20.03.2020 (0)
Korkuteli Belediyesi CORONA Virüsüne Karşı Önlemle
Tüm dünyada etkisini gösteren ve geçtiğimiz haftadan itibaren ülkemizde de görül...
20.03.2020 (0)
‘Koronavirüs’ Tedbirleri Kapsamında Su Kesilmeyece
Antalya Büyükşehir Belediyesi Koranavirus (Covid_19) kapsamında , koronavirüs sa...
20.03.2020 (0)
Cuma Günü Ve Kandil Gecesi Camiler Kapalı Tutulaca
Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yeni tip Corona Virüs (Kovid-19) önlemleri kapsamı...
20.03.2020 (0)
Sancaktar, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, yayınladığı bir mesajla bütün s...
16.03.2020 (0)
Sancaktar’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
Geçtiğimiz günlerde 7’inci olağan kongrede başkan seçilen Ak Parti İlçe Başkanı ...
13.03.2020 (0)
Ak Gençlik, Kütüphaneye Kitap Yardımında Bulundu
Ak Parti Korkuteli İlçe Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi ve Yönetim Kurulu üye...
12.03.2020 (0)
MHP, Mahalle Temsilcileri İle Toplantı Yaptı
Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe teşkilatı, aylık olağan mahalle temsil...
12.03.2020 (0)