Foto Galeri WebTV

11 Ocak 2020 Cumartesi  12:47
Sancaktar Gazeteciler Gününü Kutladı
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, Ak Parti Korkuteli İlçe Yönetimi ve Belediye meclis üyeleri ile 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçemizdeki yerel basın mensuplarıyl
 Paylaş
QR Kodu
 

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, Ak Parti Korkuteli İlçe Yönetimi ve Belediye meclis üyeleri ile 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçemizdeki yerel basın mensuplarıyla bir araya geldiler. Yapılan toplantıda basın mensuplarının isimlerine özel hazırlanmış olan hediyeler takdim edildi.

Gazeteciler ile yapılan sohbetin ardından Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar; “Evet bugün burada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir araya geldik. Bizleri kırmayarak davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti.

PROFESYONEL İŞLER ÇIKIYOR

Sancaktar; “ Biliyorsunuz ki 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü basının ifade özgürlüğünün, basın özgürlüğünün, anayasal düzendeki önemini belirten bir gündür. Basın bizim için her zaman değerli ve kıymetlidir. İlçemizde de bu denklemde hareket eden çalışan basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum. Gerçekten işlerini en özverili şekilde yerine getiriyor ve gerekeni yapıyorlar. Gerek gazete, medya, sosyal medya ve dergi gibi basın yayın araçları ile ilçemiz birçok ilçeye göre belki de örnek ilçelerden bir tanesidir. Korkuteli’ne basın geldiği zaman ve gazeteleri açıp okuduğumuz tarih hatırladığım kadarıyla 2005’li bir tarihti. Hiçbir ilçe bu tarihte gerçekten gazete görmemiştir. Bu noktada halkımızda buna destek veriyor. Güzel işler ve güzel haberler çıkıyor. Profesyonel işler çıkıyor. Ben değerli ve gayretli çalışmalarından dolayı 10 Ocak Çalışan Gazetecilerimizin, Basınımızın ve basında emeği geçen, destek veren ve hizmet eden herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

SİYASETİN BİR AYAĞI BASINDIR

Sancaktar; “ Gerçekten fedakârlık isteyen bir sektör ve fedakârlık isteyen bir işte çalışıyoruz. Onun için basın mensupları demek yerine meslektaşlarım, arkadaşlarım ve yol arkadaşlarım demek istiyorum. Çünkü hep birlikteyiz. Biz bir yerde siyasi bir çalışma yapıyorsak orada da basın zaten var. Basınla beraber hareket ediyoruz. Siyasetin bir ayağı basındır. Basın olmadan siyaset yerine istediği şekilde ulaşamaz. Bundan dolayı bu denklemle ve bu bilinçte hareket ediyoruz. Sizlere de verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum. Gününüz kutlu olsun tekrar” şeklinde konuştu.

Zarife Harmancı

 
 

 

 

 

İşlek, “Reklam yapmıyorum”
Korkuteli Belediye Başkanı İşlek, tamamlanacak ve devam eden projelerini anlatar...
13.01.2020 (0)
Hamza Taş, Ölümün 12’inci Yılında Mezarı Başında A
AK Parti eski İl Başkanı Hamza Taş, ölümünün 12’inci yıl dönümünde Korkuteli'nin...
13.01.2020 (0)
Ak Kadın Başkanlar Antalya’da Toplandı
Ak Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığı, 19 İlçe Başkanının katılımıyla top...
13.01.2020 (0)
Sancaktar Gazeteciler Gününü Kutladı
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, Ak Parti Korkuteli İlçe Yönetim...
11.01.2020 (0)
Korkuteli Ülkü Ocakları Hayvanları Unutmadı
Korkuteli Ülkü Ocakları tarafından anlamlı bir etkinlik düzenlendi. Kış günlerin...
9.01.2020 (0)
İşlek, Gazeteciler ile buluştu
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Antalya’da ve Korkuteli’nde görev ...
9.01.2020 (0)
Ocak 2020 İlk Meclisi Bugün Toplandı
Korkuteli Belediye Meclisi, Ocak 2020 Meclis toplantısı dün Belediye Hizmet Bina...
8.01.2020 (0)
Başkan İşlek, Barıştırdı
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, seçim döneminde Esnaf odası Başkan...
8.01.2020 (0)
Korkuteli Belediyesi Kadınlar Merkezi Çalışmasına
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Korkuteli Belediyesi kadınlar Merk...
8.01.2020 (0)
Ak Parti İlçe Teşkilatından Hastane Ziyareti
AK Parti İlçe Teşkilatı yönetici ve üyeleri, Devlet Hastanesini ziyaret ederek h...
8.01.2020 (0)