Foto Galeri WebTV

9 Aralık 2019 Pazartesi  10:30
Tilkiye Kümes Emanet Ettiler.!
Son dönemin en büyük tartışmalarından biri olan milli eğitim ve sistem tartışmaları gündemden düşmez iken Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar' dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Y
 Paylaş
QR Kodu
 

 

Son dönemin en büyük tartışmalarından biri olan milli eğitim ve sistem tartışmaları gündemden düşmez iken Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar' dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Yakın zamanda Milli Eğitim bakanlığı ile protokol imzalayan Rotary Kulübü'nün bu adımı ülke gündemini meşgul etti.

Milletimiz Hayal Kırıklığına Uğradı.!
Konuyla alakalı açıklamada bulunan Sarıcalar "Hepimizin malumu yıllardan beri devam eden Milli Eğitimdeki sistem, verim ve gençliğin endişe verici durumuyla alakalı tartışmalar devam etmekte. Bu konularla alakalı gerek genel merkez olarak gerekse yerel bazda birçok açıklaması oldu. Bu konularda iktidar sahiblerinden kalıcı, kararlı, derde derman çözümler bekleyen milletimiz maalesef ki bugünde hayal kırıklığına uğramıştır.

Filbright yetmedi şimdi de Rotary..
Yıllardır geleceğimiz genç nesillerimize okutulan müfredatlarımızın Filbright adında başkanlığını ABD Başkonsolosunun yaptığı ingiliz dayatması bir kurulca belirlenmesine göz yumuldu. Tarih, Din Kültürü kitaplarımızdaki zihinsel istila daha bitmemişken son günlerde birde ROTARY KULÜBÜ ile yapılan bu protokole artık milletimizin tahammülü kalmamıştır.

Bu protokol tilkiye kümes emanet etmektir.!

ABD’nin Chicago şehrinde avukat Paul P. Harris adlı bir mason tarafından kurulan Rotary Kulübü’nün okullarda başlattığı ‘Rotary Okulda’ projesi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da destekleniyor. Tam 65 yıldır ülkemizde Milli ve manevi değerlerimizi tahrip etmek amacıyla teşkilatlanma faaliyetleri yürüten masonik kuruluşlardan Rotary Kulübü okullarımızda eğitime destek adı altında ifsat faaliyetleri yürütüyor. Öğrencileri sosyalleştirme ve eğitime destek kılıfıyla okullara sızan mason kuruluşu Rotary Kulübü, genç nesillerin beyinlerindeki İslami düşünce kalıbını bozmaya çalışıyor. İşin en acı tarafı ise İslami düşünceye taban tabana zıt olan ve tam anlamıyla dış odaklı bu kulübün faaliyetlerinin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından destekleniyor olmasıdır. Bu tam manasıyla bir tilkiye kümes emanet etme vakasıdır.

Milletimiz artık her alanda milli duruş bekliyor.!

Milletimiz acilen milli olduklarını, yedi düvelle mücadele ettiklerini iddia eden iktidardan kendi müfredatımızı, kendi tarihimizi kısacası sadece adı değil muhtasiyla da tam bir millî eğitim fikriyatinin gereklerinin yapılmasını özlemle beklemektedir.

 

 
 

 

 

 

Ağustos 2020 Sınıflandırma Dönemi Duyurusu
Ağustos 2020 Sınıflandırma Dönemi Duyurusu ...
4.08.2020 (0)
Mermer İhtisas Müteşebbis Heyeti Toplandı
Mermer İhtisas Müteşebbis Heyeti Toplandı ...
4.08.2020 (0)
ULUCAK MAHALLESİNDE ETKİLİ OLAN SAĞANAK YAĞIŞ SELE
Korkuteli’ne bağlı Ulucak mahallesinde öğle saatlerinde yağmur yağışı oldu. Yağı...
4.08.2020 (0)
ORMANDA LÜKS ARAÇ CAYIR CAYIR YANDI
Korkuteli ilçesinde Baraj üstünde lüks bir araç ormanın içinde cayır cayır yandı...
4.08.2020 (0)
TINKAZ’DAN CEVAP
İyi Parti Korkuteli İlçe Başkanı Cemal Tınkaz, İyi Partili Mehmet Taş’a yazılı o...
4.08.2020 (0)
“Korkuteli Huzurlu Bir Bayram Geçirdi”
Korkuteli’nde alınan güvenlik tedbirleri sayesinde vatandaşlar Kurban bayramını ...
4.08.2020 (0)
NUR PASTANELERİ DENİZLİ'DE 5’İNCİ ŞUBESİNİ AÇTI
Antalya’nın pastanecilik sektörüne en hâkim markalarından biri olan Nur Pastanel...
4.08.2020 (0)
ÜLKÜCÜLERİN İYİ PARTİDE YERİ YOK
İYİ Parti’nin Korkuteli’nde ki güçlü isimlerinden olan Mehmet Taş ve ekibi ilçe ...
4.08.2020 (0)
NUR PASTANELERİ DENİZLİ'DE 4'ÜNCÜ ŞUBESİNİ AÇTI...
NUR PASTANELERİ DENİZLİ'DE 4'ÜNCÜ ŞUBESİNİ AÇTI......
30.07.2020 (0)
NUR PASTANELERİ DENİZLİ'DE 4'ÜNCÜ ŞUBESİNİ AÇTI...
NUR PASTANELERİ DENİZLİ'DE 4'ÜNCÜ ŞUBESİNİ AÇTI......
30.07.2020 (0)