Foto Galeri WebTV

20 Eylül 2019 Cuma  09:28
Nur Pastaneleri, Denizli’de 4’üncü Şubesini Açtı
El arabasıyla dondurma satarak Antalya’nın Korkuteli ilçesinde ticaret hayatına başlayan Muharrem Karateke’nin 1955 yılında temelini attığı ve şu anda Antalya, Isparta, Burdur, Denizli illeri ve ilçe
 Paylaş
QR Kodu
 

ADEM DURMAZ

En sağlıklı ve güvenilir hammaddeleri, en hijyenik ortamlarda muhteşem lezzetlere dönüştürüp en taze şekilde ve uygun fiyatlarla misafirlerine sunmayı ilke edinen Nur Pastaneleri, Büyümeye devam ediyor.  Akdeniz bölgesinin ardından Ege’de de şubeler açmaya devam ediyor..

Denizli İncili Pınar şubesi dualar eşliğinde açıldı.

Nur Pastaneleri, daha önce Denizli merkez, Acıpayam, Tavas’tan sonra 4’üncü şubesi İncili Pınar şubesini açtı. Açılışı, Merkez Efendi İlçe Kaymakamı Adem Uslu, Pamukkale İlçe Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Büyükşehir belediye Başkan yardımcısı Ali Değirmenci, Tarım İl Müdürü Yılmaz Erkaya,İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Nur Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Karateke birlikte yaptılar.

64 yıldır Akdeniz Bölgesi'nde hizmet verdiklerini belirten Nur Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Karateke, Akdeniz ve Ege Bölgesi'nde açtıkları yeni şubelerle ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlediklerini söyledi. Müşteri memnuniyeti ve sağlığını ön planda tutarak sektörün önde gelen kuruluşu olmak istediklerini ifade eden Karateke,

 Nur Pastanelerinin 1955 yılından beri hizmet verdiğini, lezzet ve kaliteden ödün vermeden dürüstlük, kalite, temizlik ve şeffaflığı prensip edinen bir işletme olarak, Denizli, Acıpayam ve Tavas halkına hitap edeceklerini belirtti.

‘’Damaktan Gönüllere Uzanan Lezzet’’ düsturuyla  Halka  geleneksel damak tadıyla hizmet vermeye gayret eden  Nur Pastaneleri  müşterilerinin  teveccühüne  layık olmaya çalışmaktadır” dedi.

 

“DENİZLİ’DE ŞUBE SAYIMIZI 20’E ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUZ”

15 mayıs 2015 tarihinde Hürriyet Gazetesinde, Gurme, yemek yazarı, beslenme uzmanı ve gazetecilerden oluşan 10 kişilik büyük jüri tarafından Türkiye’nin en iyi 2.ci dondurması ödülünü alan Yanıksı Dondurmamız başta olmak üzere; diğer çeşit dondurmalarımız, yaş pasta çeşitlerimiz, çok iddialı olduğumuz butik pastalarımızla, kurabiye, makaron, birçok tatlı ve sütlü tatlılarımızla, Çok sevilen  su böreği ve kol böreğimizle diğer mayalı ürünlerimizle, serpme kahvaltımız, sıcak ve soğuk içeceklerimiz, salebimiz, yine çok iddialı olduğumuz yüzde yüz tereyağlı irmik helvamızla Denizli’ halkımıza hizmet vermeye başladık.

 180  kişilik imalat ekibimizin çalıştığı, teknolojik, hijyenik bir ortamda  çok geniş bir ürün üretim yelpazemiz bulunmaktadır. İlerleyen süreçlerde Denizli ili ve ilçelerinde   şube sayımızı 20’ye çıkarmanın gayretinde olacağız. Böylelikle daha farklı illere, aynı kalitede ürünlerimizi ulaştırmak ilk hedefimizdir” dedi.

 
 

 

 

 

Ömer Başkan'dan Esnafa Büyük Müjde
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek son günlerde sıkıntılı günler geçir...
31.03.2020 (0)
Mecliste Yeterli Çoğunluk Sağlanamadı Bu Güne Erte
Korkuteli Belediyesi’nin dün yapılması planlanan Mart ayı Olağanüstü Meclis Topl...
31.03.2020 (0)
Jandarma’dan “Huzur Güven” Uygulaması
Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim komutanlığı ekipleri, ilç...
20.03.2020 (0)
Korkuteli Belediyesi CORONA Virüsüne Karşı Önlemle
Tüm dünyada etkisini gösteren ve geçtiğimiz haftadan itibaren ülkemizde de görül...
20.03.2020 (0)
‘Koronavirüs’ Tedbirleri Kapsamında Su Kesilmeyece
Antalya Büyükşehir Belediyesi Koranavirus (Covid_19) kapsamında , koronavirüs sa...
20.03.2020 (0)
Cuma Günü Ve Kandil Gecesi Camiler Kapalı Tutulaca
Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yeni tip Corona Virüs (Kovid-19) önlemleri kapsamı...
20.03.2020 (0)
Sancaktar, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, yayınladığı bir mesajla bütün s...
16.03.2020 (0)
Sancaktar’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
Geçtiğimiz günlerde 7’inci olağan kongrede başkan seçilen Ak Parti İlçe Başkanı ...
13.03.2020 (0)
Ak Gençlik, Kütüphaneye Kitap Yardımında Bulundu
Ak Parti Korkuteli İlçe Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi ve Yönetim Kurulu üye...
12.03.2020 (0)
MHP, Mahalle Temsilcileri İle Toplantı Yaptı
Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe teşkilatı, aylık olağan mahalle temsil...
12.03.2020 (0)