Foto Galeri WebTV

16 Eylül 2019 Pazartesi  09:55
Vali Karaloğlu Talimat Verdi, Hamdi Ağa Yapacak
Vali Münir Karaloğlu, geçtiğimiz gün Korkuteli’ne gelerek Zeynep-Mustafa Kemer Ortaokulu ve Cumhuriyet Gülhizar- Osman Sarıca İmam Hatip Ortaokulu’nun açılışlarını gerçekleştirdi. Cumhuriyet Gülhizar-
 Paylaş
QR Kodu
 

 

Vali Münir Karaloğlu, geçtiğimiz gün Korkuteli’ne gelerek Zeynep-Mustafa Kemer Ortaokulu ve Cumhuriyet Gülhizar- Osman Sarıca İmam Hatip Ortaokulu’nun açılışlarını gerçekleştirdi. Cumhuriyet Gülhizar- Osman Sarıca İmam Hatip Ortaokulu’nun açılışı sonrası sınıf ziyaretinde öğrencilere taleplerini dinledi. Öğrenciler, okulun konferans salonu olmadığını ifade etmeleri üzerine, Vali Karaloğlu, Korkuteli Güreş ağası ve Yörük il beyi Hamdi Sarıca’ya talimat vererek, 1 ay sonra tekrar geleceğim, okula 200 kişilik bir konferans salonu yap” talimatı verdi.

Antalya’da Yatırımlar Eksiksiz Devam Ediyor
Türkiye’nin güçlü bir devlet olduğunu vurgulayan Vali Münir Karaloğlu, “Ülkemiz her geçen gün güçleniyor, şehirlerimiz yenileniyor. Kurumlarımız yenileniyor. Antalya ülkenin en önemli metropol şehirlerinden bir tanesi ülkeyi geleceğe taşıyacak önemli şehirlerden bir tanesidir. Antalya’mızda alt yapıda üst yapıda her türlü yatırımımız eksiksiz devam ediyor. Devletimizin gücünün yetmediği yerde vatandaşımız, hayırseverimiz sahip çıkıyor. Sevgili çocuklarımız biz sizlerin daha kaliteli mekânlarda daha kaliteli bir eğitim almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Size düşende öğretmenlerinizin rehberliğinde kendinizi iyi yetiştirmek ve kendinizi ülkenize ve milletinize adamak olsun. Buna vesile olan hayırseverlerimize de çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Korkuteli Güreş ağası ve Yörük il beyi Hamdi Sarıca ise, “En büyük ablam ve eniştem güzel ülkemize Türkiye'mize geleceğimizin teminatı çocuklarımıza 600 öğrenci kapasiteli bir eğitim merkezi yaptırıp, devletimize ve milletimizin hizmetine emanet etti. Gülhizar- Osman Sarıca İmam Hatip Ortaokulu ve imam hatip ortaokulu rabbim tüm Müslüman kardeşlerime böyle ülkesi ve milleti için hizmet etmeyi nasip etsin inşallah. Açılışa gelip bizleri onure eden başta Sayın Antalya Valimiz Münir Karaloğlu’na ve tüm Antalya protokolüne sonsuz teşekkür ederim. Sayın valimin üzerime, şahsıma geleceğimizin tanıtanı öğrencilerimiz için onur ve gurur ile yapacağım bir sponsorluk yükleyip aynı zamanda süre koyarak bitirmem gereken bir sorumluluk verdi. Allah’ım siz değerli kardeşlerime de böyle bir hizmet sunmayı nasip eylesin. Rabbim utandırmasın” dedi.

 

 
 

 

 

 

Anaokulu Öğrencileri İtfaiyede
Özel Antalya Bahar çiçekleri Anaokulu öğrencileri, Antalya Büyükşehir Belediyesi...
14.10.2019 (0)
Korkuteli Belediye Proje Danışmanı Faruk Karaçay
Korkuteli Belediyesi, Proje danışmanlığına Faruk Karaçay ile çalışmaya başladı. ...
11.10.2019 (0)
Pansiyonlar Denetleniyor
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçedeki 6 öğrenci pansiyonun denetimine başladı.10...
09.10.2019 (0)
Mezarlıklar Bakımda
Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Hizmet Birimi, İlçe merkezi ve mahallele...
03.10.2019 (0)
Okullarda Özel Güvenlikler Göreve Başladı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Milli Eğitim ve İçişleri bakanlıkları arasında okull...
03.10.2019 (0)
‘Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz’ Etkinliği
2019 yılının yaya güvenliği yılı ilan edilmesi ile birlikte tüm yurtta olduğu gi...
03.10.2019 (0)
Kadın Doğum Uzmanı Betül Akgün Aktaş Göreve Başlad
Korkuteli Devlet Hastanesine atanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. B...
03.10.2019 (0)
Kaymakam Çimşit, Yaşlıları Unutmadı
Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, 1 Ekim Yaşlılar Günü münasebeti ile ilçenin en ...
02.10.2019 (0)
Büyükşehir’den Gökce’ye yeni görev
Büyükşehir Belediyesi’nin yan şirketlerinden Ekdağ’a yönetim kurulu başkanı yapı...
02.10.2019 (0)
Sinema tırı 9 Ekim’de Ulucak’ta
Altın Portakal Film Tırı ile Antalya’nın 19 ilçesinde 27 Eylül-18 Ekim 2019 tari...
02.10.2019 (0)