Foto Galeri WebTV

06 Eylül 2019 Cuma  10:03
Başkan İşlek, Güreşteki Gelir Ve Giderleri Açıklad
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, 31’inci Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerindeki gelir-gider tablosunu kendi sosyal medya hesabından kamuoyuna açıkladı.
 Paylaş
QR Kodu
 

 

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, 31’inci Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerindeki gelir-gider tablosunu kendi sosyal medya hesabından kamuoyuna açıkladı.

Güreşler öncesinde kamuoyuna söz veren Başkan İşlek, hangi kurum veya kişiden ne kadar girdi elde edilmiş, nereye ne kadar harcama yapılmış, tek tek liste halinde paylaştı.

 

İÇ SAYFA

ADEM DURMAZ

31’inci Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerinin ardından Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, güreşteki gelir-gider tablosunu kendi sosyal medya hesabından kamuoyuna açıkladı.

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada, “Tüm Korkuteli'mize ve Türkiye’mizdeki Yağlı Güreş camiasına açıklamamızdır. 31’inci Altın Kiraz Güreşlerimizin organizasyonu ile ilgili tüm detaylar ekte bilgilerinize sunulmuştur. Daha fazla ve ayrıntılı bilgi isteyen vatandaşlarımız Güreş Komitesi Başkanınız Sayın Ogün Taş Beyle irtibata geçebilirler. 67 başpehlivanımız ve 852 güreşçimize ödenen toplam ücret 492.810 TL'dir.

Hepsi şahıslarına imza ve makbuz karşılığı ödenmektedir. Tüm organizasyonun, reklam, promosyon, ses, görüntü sistemleri, matbaa giderleri, yemek bedelleri, sesli araç kiralama ve giydirme vb. bedellerin toplamı 174.600 TL olup Belediyemiz tarafından karşılanmıştır.

Güreşlerimiz ile ilgili katkı koyan ve resmi olarak girişleri yapılan bağış, yardım, satış stantları kiralama ve Reklam gelirleri toplamı 797.950 TL'dir.

Güreşler için kurulan yeni derneğimizin Kasasında 305.140 TL parası mevcut olup 32’inci  Altın Kiraz Güreşlerimiz için hazır olarak beklemektedir.

Bu sene 9.000 civarındaki tribün kapasitesini 11.800'e çıkarmamıza rağmen gelen 20.000 üzerindeki seyircimizden içeriye giremeyen vatandaşlarımızdan tek tek özür diliyorum. Keşke 20-30 bin kapasiteli bir stadımız olsaydı da kimse üzülmeseydi. Önümüzdeki sene çok daha fazla seyirci kapasitesi için elimizden geleni yapacağız. Hiç merak etmeyiniz

Şundan emin olunuz ki Peygamber Sünneti olan bu manevi organizasyonun en şeffaf ve en adil güreşleri maddi ve manevi olarak Korkuteli’nde yaşayacaktır.

Her sene bir üst düzey organizasyonla 3-4 yıl içerisinde sadece Türkiye’de değil tüm dünyada konuşulacak olan Korkuteli için Dualarınızı eksik etmeyiniz.

Güreş komitemize, belediye personelimize, emniyet güçlerimize, güreş federasyonu görevlilerine, Basın mensuplarımıza, katılım sağlayan başta Korkutelili hemşerilerimiz olmak üzere, uzaktan yakında teşrif eden tüm misafirlerimiz ve tüm protokolümüze, Peygamber Sünnetimize katkı koyan tüm sponsorlarımıza saygı ve teşekkürlerimle.

Takdir sizin Hüküm Allah’ındır. “Az Laf,Çok İş”

 

 

 
 

 

 

 

Saadet Partisi Başkan İşlek’i ziyaret etti
Saadet Partisi Korkuteli İlçe teşkilatı kamu kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsam...
21.09.2019 (0)
“Bir Defter Bir Kalem Bir Silgide Benden Olsun”
AK Parti Korkuteli kadın Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan Gönül köprüsü ...
21.09.2019 (0)
Nur Pastaneleri, Denizli’de 4’üncü Şubesini Açtı
El arabasıyla dondurma satarak Antalya’nın Korkuteli ilçesinde ticaret hayatına ...
20.09.2019 (0)
Korkuteli’nde Gaziler Günü Kutlandı
19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla Korkuteli’nde de bir anma programı düzenlendi....
20.09.2019 (0)
MHP İlçe Yönetimi Değişti
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev, Güçlendirilmiş il...
19.09.2019 (0)
Gökce Beraat Etti
Önceki Dönem Korkuteli Belediye Başkanı ve EKDAĞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gö...
19.09.2019 (0)
Gökce Beraat Etti
Önceki Dönem Korkuteli Belediye Başkanı ve EKDAĞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gö...
19.09.2019 (0)
MHP Aşure Dağıttı
Her yıl Muharrem ayının 10’uncu gününde kutlanan aşure günü nedeniyle, Milliyetç...
19.09.2019 (0)
Muhtarlar Derneği Emrine 1 Greyder, 1 Kepçe, 1 Sil
Belediye Başkanı Ömer İşlek, Doğalgaz gelene kadar merkezde asfalt yapmayı düşün...
18.09.2019 (0)
HAYVAN PAZARI, 1 NİSAN’DA AÇACAĞIZ
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, projelerle ilgili yaptığı açıklamada, ger...
18.09.2019 (0)