Foto Galeri WebTV

10 Mayıs 2019 Cuma  10:50
Ak Parti İlçe Yönetimi Belli Oldu
AK Parti Korkuteli ilçe teşkilatının yeni yönetimi ilçe Başkanı Kemal Sancaktar tarafından açıklandı. İlçe Başkanı Sancaktar, Oluşturduğumuz yeni yönetim ile ortaya çıkaracağımız enerjiyi ilçemize ya
 Paylaş
QR Kodu
 

ADEM DURMAZ

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Genel merkez tarafından ataması yapılan Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, yeni yönetim kuruluda oluşturuldu. AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, tarafından genel merkez ve il başkanlığına sunulan ve onaylanan listede yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, Mahmut Bilgiç, Ecz. Celal Koç, Zübeyir Şeker, Ahmet Erdoğdu, Ömer Ali Aygün, Ekrem Tatlı, Cihat Tutulmaz, Sezai Günal, Mustafa Develi, Dursun demir, Bahattin Arıtürk, Osman Nuri Kök, Muammer Taş, Hüseyin Torun, İbrahim Yavaş, Tuncay Okutan, Nur Şahin, Sedef Kaymakçı, Esra Betül Tekin.

Yönetim kurulu yedek üyeler; Halit Yıldırım, Mehmet Barut, Ramazan Bayar, Hayri Sardoğan, Süleyman Şahin, Ali Şeker, Şerafettin Önce, Salih Karaca, Kemal Yılmaz, Ayşe Büyükgül.

Konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyen Başkan Kemal Sancaktar,  “İl Başkanlığımız ve genel merkezimiz tarafından yapılan istişare ve değerlendirmeler neticesinde AK Parti Korkuteli ilçe yönetim kurulu üyeleri belirlenmiştir. Yeni yönetimin Korkuteli’mize, Antalya’ya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Kısa bir süre önce AK Parti Genel Merkezimiz tarafından Korkuteli ilçe başkanı olarak görevlendirildik. Parti içindeki görev değişikliklerinin bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden sancaktar,  “Öncelikle Yönetim Kurulunda görev almak için müracaat eden ama görev alamayan arkadaşlarımızın hepsine çok teşekkür ediyorum. Hepsi bu parti için kıymetlidirler. Ama maalesef ki yönetim kurulunun 20 asıl 10 yedek üyesi olması gibi bir durum var. Bundan dolayıdır ki dışarıda kalan arkadaşlarımız kırılmasınlar, darılmasınlar, hepsi bizim üyemizdir. Partimizin kuruluşundan bu zamana kadar yönetim kurullarımızda hizmet vermiş tüm fedakar dava arkadaşlarımıza gayretlerinden ve vermiş oldukları emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. İlkeli ve ahlaklı siyasetin merkezi olan partimizin içerisinde görev değişiklikleri ancak bir bayrak yarışından ibarettir. Bugün itibariyle genel merkezimiz tarafından onaylanan yeni yönetim kurulumuz belirlendi. Oluşturduğumuz yeni yönetim ile ortaya çıkaracağımız enerjiyi ilçemize yansıtacak ve inşallah emanet aldığımız AK Parti bayrağını daha da yükseğe taşıma çabası içerisinde olacağız. Büyük bir özveri ile çalışacaklarına inandığım yeni yönetim kurulumuzun ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim”

 
 

 

 

 

Anız Yakmanın Zararları
Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, toprağın verimliliği ve çevreyi korumak iç...
19.07.2019 (0)
Ardahan, “Korkuteli’ni Cazibe Merkezi Haline Getir
Korkuteli Meslek Yüksek Okulunda, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılından itibaren Tıb...
19.07.2019 (0)
Böcek, Kaymakam Çimşit’i Ziyaret Etti
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli ilçesinde muhtarla...
19.07.2019 (0)
Büyükşehir’den Gazipaşalı Çiftçilere Tam Destek
Sulama Borusu Desteği Üreticinin Yüzünü Güldürüyor ...
19.07.2019 (0)
Büyükşehir’den İmza Kampanyasına Destek
“Eserler Ait Olduğu Topraklarda Güzeldir” ...
19.07.2019 (0)
Büyükşehir Belediyesi Kırsalda Çalışıyor
Yayla Yollarına Bakım Ve Onarım Yapılıyor ...
19.07.2019 (0)
“Doğru Yatırımları Doğru Yere Yapacağız”
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli ziyaretind...
19.07.2019 (0)
Yol Çizgileri Yenileniyor
Antalya Karayolları 13.Bölge Müdürlüğü 133.Şube Şefliği sorumluluk alanındaki Ko...
18.07.2019 (0)
Finike’de Önce Can Güvenliği
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike’nin 5 mahallesinde can güvenliği oluşturma...
18.07.2019 (0)
Büyükşehir’den Sanat Dolu Bir Yaz
Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, 12 branşta yaklaşık 6...
17.07.2019 (0)