Foto Galeri WebTV

01 Nisan 2019 Pazartesi  10:13
Korkuteli Ömer İşlek Dedi
Halk Seçimini Ömer Niyazi İşlek’ten Yana Kullandı
 Paylaş
QR Kodu
 

 


Korkuteli’nde resmi olmayan sonuçların açıklanmasının ardından belediye başkanı seçilen Cumhur İttifakı adayı Ömer Niyazi İşlek, partisi tarafından düzenlenen mitingle seçmenlerine teşekkür etti. 

Korkuteli’nde resmi olmayan sonuçların açıklanmasının ardından çok sayıda AK Partili ve Milliyetçi Hareket Partililer kutlama yaptı. İlçede araçlarla tur yapan Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partililer, daha sonra seçim ofisi önünde vatandaşlara hitap ederek, seçim sonucu için teşekkür ettiler. 
Havai fişeklerin atılmasının ardından vatandaşlara hitap eden Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, “Bu zafer, sizin Korkuteli’nin Bugün, güzel ve büyük bir zafer kazandık. Hep beraber kazandık. Allah’ın izniyle Korkuteli’ni 5 yıl hizmet edeceğiz. Yarından itibaren inşallah Korkuteli Belediyesi, başka bir belediye olacak. İnşallah yarından itibaren Korkuteli bir başka güzel olacak. Zaferimize gölge düşmesin. Bugünden sonra tüm Korkutelili kardeşlerimizi kucaklayacağız. Biz, artık tüm Korkuteli’nin belediye başkanıyız. Hiç kimse öteki olmayacak. Herkesin belediyesi olacağız. Birlikte güçlüyüz, birlikte güzeliz. Bu zaferi, sizlere armağan ilan ediyorum. Bu zafer cumhurundur; Cumhur İttifakı’nındır. Milliyetçi Hareket Partisine, AK Parti’ye gönül veren kardeşlerim, durmadınız yılmadan çalıştınız ve güzel bir zafer kazandınız. İnşallah bu zaferi artık hizmetlerle taçlandırmanın vakti gelmiştir. Artık, 1 Nisan sonrası Korkuteli’nde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. 8 ay boyunca beni yalnız bırakmayan başta Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Medine Yapılmışev’e, kadın Kollarına, Ülkü ocaklarına, Milletvekilimiz Abdurrahman Başkan’a, İl Başkanımıza, Ak Parti İlçe Başkanı toparlayıcı insan adam gibi adam Kemal Sancaktar’a Gençlik Kollarına, Kadın Kollarına görünmez kahramanlarımıza, belediye meclis üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

İşlek, Mazbatamızı birkaç gün içinde alacağız ve hemen işlere başlayacağız. 10 Gün sonra çizmelerle çalışmalara başlayacağız” dedi.

İşlek, Halil Kara’nın önde olacağı düşünülen; Yelten, Küçükköy, gibi bir beldelerde İşlek Kara’dan fazla oy aldı. Aynı zamanda Ulucak’ın eniştesi Kara burada da İşlek’ten geride kaldı. İşlek kendi memleketi Karataş’tan; 75 oy aldı. Diğer adayları geride bıraktı. Diğer adaylar; İrban kendi memleketinde diğer adaylara fark atarak 169 oy aldı. Kara Küçükköy’den 803 oy aldı.

 
 

 

 

 

Böcek’in A Takımı, Konyaaltı Belediyesi’nden
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, A takımı olarak adlandırılan...
20.04.2019 (0)
MHP, Antalya’da Kampa Giriyor
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bugün Antalya'da düzenl...
20.04.2019 (0)
Ömer Başkandan Rekor Sürede Park
Korkuteli Belediyesi tarafından Türkiye’nin en hızlı yapımı tamamlanan Mahalle p...
20.04.2019 (0)
TÜRKİYE’NİN İLK D VİTAMİNLİ ZEYTİNYAĞINI ANTALYA’D
Antalya’da Yüksek Kimyager Mehlika Gün ve Özlem Kıyak kendi kurdukları laboratuv...
20.04.2019 (0)
CHP Kadın Kolları Başkan Böcek’i ziyaret etti
Başkan Böcek, “Kadınlarımız çalışmalarıyla bize güç kattı” ...
20.04.2019 (0)
Ömer Başkan Polis Teşkilatı Törenlerine Katıldı
Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Yılı ...
11.04.2019 (0)
Korkuteli Belediye Meclis Üyeleri Mazbatalarını Al
31 Mart Yerel Seçimleri neticesinde Korkuteli Belediye meclis üyeleri İlçe Seçim...
11.04.2019 (0)
Antalya’da Büyük Değişim
Cumhur ve Millet ittifaklarının yarıştığı 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde ...
03.04.2019 (0)
AFAD’dan Hastane Personellerine Eğitim
Korkuteli Devlet Hastanesi çalışanlarına afet ve acil durumlara yönelik farkında...
03.04.2019 (0)
Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam Hatip Lises
Vali Karaloğlu, “Okul İnşaatı İçin Ek Süre Verilmeyecek” ...
03.04.2019 (0)