Foto Galeri WebTV

01 Nisan 2019 Pazartesi  10:13
Korkuteli Ömer İşlek Dedi
Halk Seçimini Ömer Niyazi İşlek’ten Yana Kullandı
 Paylaş
QR Kodu
 

 


Korkuteli’nde resmi olmayan sonuçların açıklanmasının ardından belediye başkanı seçilen Cumhur İttifakı adayı Ömer Niyazi İşlek, partisi tarafından düzenlenen mitingle seçmenlerine teşekkür etti. 

Korkuteli’nde resmi olmayan sonuçların açıklanmasının ardından çok sayıda AK Partili ve Milliyetçi Hareket Partililer kutlama yaptı. İlçede araçlarla tur yapan Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partililer, daha sonra seçim ofisi önünde vatandaşlara hitap ederek, seçim sonucu için teşekkür ettiler. 
Havai fişeklerin atılmasının ardından vatandaşlara hitap eden Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, “Bu zafer, sizin Korkuteli’nin Bugün, güzel ve büyük bir zafer kazandık. Hep beraber kazandık. Allah’ın izniyle Korkuteli’ni 5 yıl hizmet edeceğiz. Yarından itibaren inşallah Korkuteli Belediyesi, başka bir belediye olacak. İnşallah yarından itibaren Korkuteli bir başka güzel olacak. Zaferimize gölge düşmesin. Bugünden sonra tüm Korkutelili kardeşlerimizi kucaklayacağız. Biz, artık tüm Korkuteli’nin belediye başkanıyız. Hiç kimse öteki olmayacak. Herkesin belediyesi olacağız. Birlikte güçlüyüz, birlikte güzeliz. Bu zaferi, sizlere armağan ilan ediyorum. Bu zafer cumhurundur; Cumhur İttifakı’nındır. Milliyetçi Hareket Partisine, AK Parti’ye gönül veren kardeşlerim, durmadınız yılmadan çalıştınız ve güzel bir zafer kazandınız. İnşallah bu zaferi artık hizmetlerle taçlandırmanın vakti gelmiştir. Artık, 1 Nisan sonrası Korkuteli’nde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. 8 ay boyunca beni yalnız bırakmayan başta Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Medine Yapılmışev’e, kadın Kollarına, Ülkü ocaklarına, Milletvekilimiz Abdurrahman Başkan’a, İl Başkanımıza, Ak Parti İlçe Başkanı toparlayıcı insan adam gibi adam Kemal Sancaktar’a Gençlik Kollarına, Kadın Kollarına görünmez kahramanlarımıza, belediye meclis üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

İşlek, Mazbatamızı birkaç gün içinde alacağız ve hemen işlere başlayacağız. 10 Gün sonra çizmelerle çalışmalara başlayacağız” dedi.

İşlek, Halil Kara’nın önde olacağı düşünülen; Yelten, Küçükköy, gibi bir beldelerde İşlek Kara’dan fazla oy aldı. Aynı zamanda Ulucak’ın eniştesi Kara burada da İşlek’ten geride kaldı. İşlek kendi memleketi Karataş’tan; 75 oy aldı. Diğer adayları geride bıraktı. Diğer adaylar; İrban kendi memleketinde diğer adaylara fark atarak 169 oy aldı. Kara Küçükköy’den 803 oy aldı.

 
 

 

 

 

Büyükşehir’den Sanat Dolu Bir Yaz
Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, 12 branşta yaklaşık 6...
17.07.2019 (0)
Böcek: “ Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir”
''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'' etkinlikleri kapsamında düzenlenen ...
17.07.2019 (0)
Serik Katı Atık Transfer Tesisi Hizmete Giriyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Serik’te hizmete açacağı Katı Atık Transfer Te...
17.07.2019 (0)
Konyaaltı’nda Sıfır Atık Projesi
Konyaaltı Belediyesi, “Sıfır Atık Projesi” kapsamında bitkisel yağ ve elektronik...
17.07.2019 (0)
Yılbaşında Doğalgaz İçin Yapım İhalesi Yapılacak V
Yılbaşında Doğalgaz İçin Yapım İhalesi Yapılacak Ve Kazma Vurulacak ...
17.07.2019 (0)
15 Temmuz Şehitleri Anıldı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla tüm ülkede olduğu gibi Kork...
17.07.2019 (0)
Başkan Muhittin Böcek, Esnaf Çalıştayı’nda Sorun V
“Antalyamızı Vatandaşlarımızla Birlikte Yöneteceğiz.” ...
15.07.2019 (0)
Her Türlü Darbeyi Lanetliyoruz
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır, 15 Temmuz Mesajı Yayımladı...
15.07.2019 (0)
Ömer Halis Demir’i Korkuteli’nde Yaşatıyor
Korkutelili Berber Rafet Demir, Korkuteli Devlet Hastanesinde dünyaya gelen oğlu...
15.07.2019 (0)
Ak Kadınlar, 15 Temmuz’u Konuştu
Ak Parti Kadın Kolları haftalık olağan toplantısını Ak Parti Kadın Kolları Başka...
15.07.2019 (0)