Foto Galeri WebTV

12 Mayıs 2018 Cumartesi  11:22
“Cumhur İttifakını Destekliyoruz”
FET֒nün darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı önünde ateş açılması sonucu şehit düşen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi Yasin Naci Ağaroğlu’nun Korkuteli ilçesinde ya
 Paylaş
QR Kodu
 

ADEM DURMAZ

 Yasin Naci Ağaroğlu’nun babası Osman Ağaroğlu, “Ülkemiz ve yüce milletimiz geleceği açısından önemli dönüm noktalarından bir tanesine daha girmiş bulunmaktayız. Büyük ve güçlü Türkiye ideali ile yürekleri yanan şehit aileleri bizler kritik kelimesinin dahi süreci anlatmakta yetersiz olduğu bu günlerde Milli Birliğin ve Beraberliğin 15 Temmuz ruhuyla kalkmış olduğu şahlanışını sürdürebilmek için, iç ve dış nifak tohumlarının yeniden hayat bulmaması için kumpasçıların kurgularının başlarına yıkılması için gür sesimizle haykırıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Erken seçim çağrısına “Cumhur ittifakını” desteklediğimizi bildiriyoruz. Anti intifak konusunda verilen oylara hakkımızı helal etmiyoruz. Aksi oluşan ittifakta ise 15 Temmuz sürecine tekrar geri dönmüş oluruz” dedi.

Şehit annesi Zehra Ağaroğlu ise, Referandumda kabul ettiğimiz cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye için hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de bir vatandaş, bir şehit annesi olarak ‘Cumhur ittifakı’nı destekliyorum. Seçimle birlikte Türkiye’nin ekonomik açıdan da daha istikrarlı bir ortama gireceğine inanıyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin hem dünyada, hem de bölgede çok daha fazla güçleneceğini düşünüyorum. Anti ittifak konusunda tekrar 15 Temmuz olaylarına döneceğimizi düşünüyorum. Çünkü Benim oğlumu şehit eden kanlı elleri destekleyenlere bende hakkımızı helal etmiyorum” dedi.

24 Haziran'da yapılacak milletvekilli seçiminde Demokrasi şehidi Muhammet Oğuz Kılıç’ın anne ve babası Zeki ve Meltem Kılınç’ın Ak Parti’den Antalya milletvekilliği için aday adayı başvurusunu gönülden desteklediklerini ifade eden Osman ve annesi Zehra Ağaroğlu,  “Çok değerli dostlarımız bizlerin sesi olmak için yola çıktılar. 15 Temmuz Vatan Şehitleri Derneğinin sesi olacaklar ve mecliste bizi temsil edecekler.  Yarın huzuru mahşerde vatan evlatlarına verilecek hesabım olması için, doğruları, gerçekleri sapmadan her zaman her yerde söylemek için şehit Anne ve babalara görev düşmektedir. Zeki ve Meltem Kılınç’a bu yolda başarılar diliyorum” dediler.

 

 
 

 

 

 

‘Yılın Ahisi ’ne Teşekkür Ziyareti
Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Fahrettin Özbek, Yönetimi ile birli...
22.09.2018 (0)
Başkan Türel Muharrem Ayı Oruç Açma Yemeğine Katıl
Türel: ‘Duygularımızı Güçlendirmeliyiz’ ...
22.09.2018 (0)
Perge’de Nostalji Rüzgarı Esti
Antalya Büyükşehir Belediyesi Antik Kent Konserlerinin bu seferki durağı tüm iht...
22.09.2018 (0)
“Denize Gitmeyen Kalmasın” Projesi Devam Ediyor
Korkuteli Belediyesi tarafından hayata geçirilen “denize gitmeyen kalmasın” proj...
21.09.2018 (0)
Türel, Emniyet Müdürü Ulucan’ı Ziyaret Etti
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İl Emniyet Müdürü Mehmet Mur...
21.09.2018 (0)
Servislere Sıkı Denetim
İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Büro Amirliği ekipleri, 2018-2019 Eğitim Öğretim ...
21.09.2018 (0)
Hobi Bahçelerine kolay ulaşım
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent merkezinden Bahtılı’da bulunan Hobi Bahçe...
21.09.2018 (0)
Trafik Kazası; 16 Yaralı
Korkuteli-Antalya Karayolu Yazı mahallesinde meydana gelen trafik kazasında 16 k...
21.09.2018 (0)
Büyükşehir Demre’nin Çehresini Değiştirdi
4 Yılda 85 Milyon TL Yatırım ...
21.09.2018 (0)
Atay Uslu: 5 Yıldızlı Otel Konforunda Finike Hasta
İnşaatı Tamamlanan Finike Devlet Hastanesi Açılış İçin Gün Sayıyor. ...
21.09.2018 (0)