Foto Galeri WebTV

12 Mayıs 2018 Cumartesi  11:22
“Cumhur İttifakını Destekliyoruz”
FET֒nün darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı önünde ateş açılması sonucu şehit düşen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi Yasin Naci Ağaroğlu’nun Korkuteli ilçesinde ya
 Paylaş
QR Kodu
 

ADEM DURMAZ

 Yasin Naci Ağaroğlu’nun babası Osman Ağaroğlu, “Ülkemiz ve yüce milletimiz geleceği açısından önemli dönüm noktalarından bir tanesine daha girmiş bulunmaktayız. Büyük ve güçlü Türkiye ideali ile yürekleri yanan şehit aileleri bizler kritik kelimesinin dahi süreci anlatmakta yetersiz olduğu bu günlerde Milli Birliğin ve Beraberliğin 15 Temmuz ruhuyla kalkmış olduğu şahlanışını sürdürebilmek için, iç ve dış nifak tohumlarının yeniden hayat bulmaması için kumpasçıların kurgularının başlarına yıkılması için gür sesimizle haykırıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Erken seçim çağrısına “Cumhur ittifakını” desteklediğimizi bildiriyoruz. Anti intifak konusunda verilen oylara hakkımızı helal etmiyoruz. Aksi oluşan ittifakta ise 15 Temmuz sürecine tekrar geri dönmüş oluruz” dedi.

Şehit annesi Zehra Ağaroğlu ise, Referandumda kabul ettiğimiz cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye için hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de bir vatandaş, bir şehit annesi olarak ‘Cumhur ittifakı’nı destekliyorum. Seçimle birlikte Türkiye’nin ekonomik açıdan da daha istikrarlı bir ortama gireceğine inanıyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin hem dünyada, hem de bölgede çok daha fazla güçleneceğini düşünüyorum. Anti ittifak konusunda tekrar 15 Temmuz olaylarına döneceğimizi düşünüyorum. Çünkü Benim oğlumu şehit eden kanlı elleri destekleyenlere bende hakkımızı helal etmiyorum” dedi.

24 Haziran'da yapılacak milletvekilli seçiminde Demokrasi şehidi Muhammet Oğuz Kılıç’ın anne ve babası Zeki ve Meltem Kılınç’ın Ak Parti’den Antalya milletvekilliği için aday adayı başvurusunu gönülden desteklediklerini ifade eden Osman ve annesi Zehra Ağaroğlu,  “Çok değerli dostlarımız bizlerin sesi olmak için yola çıktılar. 15 Temmuz Vatan Şehitleri Derneğinin sesi olacaklar ve mecliste bizi temsil edecekler.  Yarın huzuru mahşerde vatan evlatlarına verilecek hesabım olması için, doğruları, gerçekleri sapmadan her zaman her yerde söylemek için şehit Anne ve babalara görev düşmektedir. Zeki ve Meltem Kılınç’a bu yolda başarılar diliyorum” dediler.

 

 
 

 

 

 

Başkan Böcek, Konyaaltı Cemevi Şampiyonlarını Ağır
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 103 Korkmaz İnsan Barış ve Dostluk Fu...
14.11.2018 (0)
Antalya İYİ Partide 2 İlçe Başkanı Daha Belli Old
Genel merkezin ilçe başkanlarına istifa tavsiyesinden sonra İYİ Parti Antalya İl...
14.11.2018 (0)
Başkan İrban Küçükköy’de İnceleme Yaptı
Korkuteli Beleidye Başkanı Hasan Ali İrban, mahallelerdeki çalışmaları yerinde i...
14.11.2018 (0)
Başkan İrban, Esnafın Yanında
Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban 1. Blok esnafıyla kahvaltıda buluştu....
14.11.2018 (0)
Büyükşehir’den Gazipaşalı Yeter Çiftine Sıcak Yuva
Bu İyiliğinizi Unutmayacağız ...
14.11.2018 (0)
400 Antalyalı Genç TBMM’de
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ve Sena Nur Çelik, Korkuteli’nden ve Fi...
14.11.2018 (0)
Çevre Katliamı Dediler, Çevreci Otopark Yapıldı
Türel, “Çevreyi Koruyarak Muhteşem Bir Park Yaptık” ...
13.11.2018 (0)
Kadir Sarıcalar, Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
Korkuteli siyasetinin duayen isimlerinden eski il genel meclis üyesi, Ak Parti B...
13.11.2018 (0)
Büyükşehir’den açıkta kalan aileye yardım eli
Antalya Büyükşehir Belediyesi, 3 çocuğu ile Konyaaltı sahilinde köprü altında ya...
13.11.2018 (0)
YELTEN MAHALLESİNDE TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ EKİMİN
Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Morlab Biyo...
09.11.2018 (0)