Foto Galeri WebTV

12 Mayıs 2018 Cumartesi  11:22
“Cumhur İttifakını Destekliyoruz”
FET֒nün darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı önünde ateş açılması sonucu şehit düşen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi Yasin Naci Ağaroğlu’nun Korkuteli ilçesinde ya
 Paylaş
QR Kodu
 

ADEM DURMAZ

 Yasin Naci Ağaroğlu’nun babası Osman Ağaroğlu, “Ülkemiz ve yüce milletimiz geleceği açısından önemli dönüm noktalarından bir tanesine daha girmiş bulunmaktayız. Büyük ve güçlü Türkiye ideali ile yürekleri yanan şehit aileleri bizler kritik kelimesinin dahi süreci anlatmakta yetersiz olduğu bu günlerde Milli Birliğin ve Beraberliğin 15 Temmuz ruhuyla kalkmış olduğu şahlanışını sürdürebilmek için, iç ve dış nifak tohumlarının yeniden hayat bulmaması için kumpasçıların kurgularının başlarına yıkılması için gür sesimizle haykırıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Erken seçim çağrısına “Cumhur ittifakını” desteklediğimizi bildiriyoruz. Anti intifak konusunda verilen oylara hakkımızı helal etmiyoruz. Aksi oluşan ittifakta ise 15 Temmuz sürecine tekrar geri dönmüş oluruz” dedi.

Şehit annesi Zehra Ağaroğlu ise, Referandumda kabul ettiğimiz cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye için hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de bir vatandaş, bir şehit annesi olarak ‘Cumhur ittifakı’nı destekliyorum. Seçimle birlikte Türkiye’nin ekonomik açıdan da daha istikrarlı bir ortama gireceğine inanıyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin hem dünyada, hem de bölgede çok daha fazla güçleneceğini düşünüyorum. Anti ittifak konusunda tekrar 15 Temmuz olaylarına döneceğimizi düşünüyorum. Çünkü Benim oğlumu şehit eden kanlı elleri destekleyenlere bende hakkımızı helal etmiyorum” dedi.

24 Haziran'da yapılacak milletvekilli seçiminde Demokrasi şehidi Muhammet Oğuz Kılıç’ın anne ve babası Zeki ve Meltem Kılınç’ın Ak Parti’den Antalya milletvekilliği için aday adayı başvurusunu gönülden desteklediklerini ifade eden Osman ve annesi Zehra Ağaroğlu,  “Çok değerli dostlarımız bizlerin sesi olmak için yola çıktılar. 15 Temmuz Vatan Şehitleri Derneğinin sesi olacaklar ve mecliste bizi temsil edecekler.  Yarın huzuru mahşerde vatan evlatlarına verilecek hesabım olması için, doğruları, gerçekleri sapmadan her zaman her yerde söylemek için şehit Anne ve babalara görev düşmektedir. Zeki ve Meltem Kılınç’a bu yolda başarılar diliyorum” dediler.

 

 
 

 

 

 

Kamuoyuna Açıklama
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Balbey’de Cumhurbaşkanlığı’ndan istenen...
22.02.2019 (0)
İyi Partiden, Özbek’e Geçmiş Olsun Ziyareti
Millet ittifakı adayı Halil Kara ve İyi parti ilçe başkanı Cemal Tınkaz ve mecli...
22.02.2019 (0)
Manavgat Aksaz-Karaöz’e Sıcak Asfalt
Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ın Aksaz- Karaöz grup yolunu sıcak asfalt...
22.02.2019 (0)
Önce Antalya, Antalya İçin Menderes Türel
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına konuk olan Büyükşehir Belediye Başkan...
22.02.2019 (0)
Cumhur İttifakı Kadınları Mahallelerde
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan adayı Ömer İşlek Milliyetçi Hareket Pa...
22.02.2019 (0)
Erbakan İçin Hatip Duası Yapılacak
Erbakan Vakfı Korkuteli İlçe Temsilciliği, Yarın Cuma namazı sonrası Çayırlı cam...
21.02.2019 (0)
“9 Ayda İrban Farkını Gördük”
Korkuteli Belediye Başkanı mimar Hasan Ali İrban esnaf ziyaretleri gerçekleştird...
21.02.2019 (0)
VİZYON PROJELER
Kent merkezinin hemen yanı başında 632.615 m2 üzerine tasarlanan bahçede, dinlen...
21.02.2019 (0)
Türel, Seçimde Pastane Köşelerindeki Gizli İttifak
Menderes Türel Söz Verdiyse Yapar ...
21.02.2019 (0)
Yörük Çocuğu Gönülden Konuşur
Yörük Çocuğu Gönülden Konuşur ...
21.02.2019 (0)